Archiv štítku: Sezona 2015

Já vs. Skupina 1:2

Po sobotním silničním závodu v Králíkách prohrávám v souboji se skupinou 1:2. Nejde o nějaký oficiální souboj, jen prostě zkouším odjet před cílem ze skupiny a v tomto mém malém, vloženém závodě vyhrát. Poprvé a naposled se mi to podařilo … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář

Den D2 se blíží

Do Rampušáka ještě zbývají necelé dva týdny. Na základě výsledků testů v CASRI se snažím dohnat zpoždění v tréninku. Až se Rampušák zeptá, co jsem dělal na jaře, budu muset popravdě říci: „Trénoval jsem vytrvalost„. On se jen ušklíbne, protože … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář

Testuju, testuješ, testujeme

Sešel se rok s rokem a nadešel čas ověřit si, jak na tom moje tělo (a výkonnost, samozřejmě) je. Návštěva laboratoře CASRI je už takovou mou tradiční tečkou za jarem a proběhal 4.6.2015. Snažím se zde zjistit, svoje výkonové parametry, … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář

Štípání dřeva jako trénink?

Ne, to tedy rozhodně ne! Celodenní ohánění se sekerou  není pro „kancelářskou“ krysu, jako jsem já, dobrá příprava na horskou etapu. I když se tou sekerou ohání v Jeseníkách. O chybě v přípravě jsem se přesvědčil hned druhý den po … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , , | Napsat komentář

Po prvních závodech

První maraton a první závod je za mnou. Podrobněji jsem se o nich rozepsal v předcházejících reportech. Vlivem počasí a dalších okolností (nechtělo se mi) jsem několik dní odpočíval. Byl jsem zvědav, jak se několikadenní nicnedělání projeví na mé formě. … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: | Napsat komentář

První závod „Moraváku“

Po roce jsem se opět pustil do závodění i jinde, než jen na maratonech. Stejně jako loni jsem se přihlásil do seriálu cyklistických závodů „Moravský pohár Orbea„. Vloni jsem absolvoval pouze závod v Králíkách. Moje výkonnost, kdy jsem byl dojet … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář

Mamut 2015

Malá tečka v dálce za mnou se zvětšuje. Ještě před chvílí tam nikdo nebyl. Tak přeci mě sjíždějí. Do spásného stínu lesa mi chybí několik set metrů. Musím šlapat s rozvahou, aby mě nezačala líbat Křečová víla. Před pár kilometry … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář