Archiv autora: ric

MP – Bystré Hamry Tour

Posledním závodem cyklistické série Moravský pohár 2015 byla Bystré Hamry Tour. Protože to mám kousek, bylo skoro povinností se zúčastnit. Další pobídkou k účasti byl pocit, že mám formu. Začalo se mi líp jezdit a tak jsem si to chtěl otestovat na … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář

Okolo Lanškrouna

Druhá etapa mého soukromého víkendového etapového závodu. První etapa se odehrála v sobotu v Radiměři na závodě ze seriálu Cykloman. Na druhou etapu jsem se vypravil do obce Skuhrov, asi deset kilometrů od Lanškrouna. Název obce signalizuje skuhrání. O to se stará 12% … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář

Mirva Tour – Radiměř

Závod ze seriálu Cykloman. Seriál se koná v Moravské Třebové, ale Mirva Tour se jel v Radiměři. na dosti náročném, 18km dlouhém okruhu. Jel se pětkrát. Startovalo se v Radiměři a hned do kopce. Přibližně 5km dlouhý kopec-magnet, zakončený serpentinami s podstatně výraznějším … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář

Krušnoton 2015

Letošní Krušnoton by se skutečně dal nazvat jako Peklo severu. Jelo se na severu a minimálně horko jako v pekle bylo. Jestli to „peklo“ způsobovalo i něco jiného než počasí, uvidíte na profilu trasy 🙂

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář

Krakonošův cyklomaraton 2015

Premiéra na závodě vzniklém v loňském roce . Start a cíl je v Trutnově, ve městě, jehož název jsem si kdysi osudově spletl s Turnovem 🙂 Bylo to dávno a od té doby si na to dávám dost velký pozor. … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář

Pokusy v týdnu č. 39

Odvážil jsem se zaexperimentovat s tréninkem.  Po dvou, třech tréninkových dnech vkládám vždy odpočinkový den, kdy kolo visí na hřebíku. Pro tento týden jsem udělal změnu a místo odpočinku na gauči s nohami na stole, jsem zařadil volné vození se … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář

Týden po Beskydu

Uběhl týden od Beskyda, skoro bych měl chuť říci zázračný. Celkem rychle jsem se z něho oklepal a už od středy jsem zkoušel intenzivnější tréninky. Ještě jsem netrénoval naplno, ale pocit z nich byl už dobrý. Ve středu trénink v … Celý příspěvek

Rubriky: Cyklistika | Štítky: , | Napsat komentář